جای خالی مسولان شهر در راهپیمایی حجاب و عفاف


راهپیمایی عظیم مدافعان حریم خانواده با حضور پر شور و کم نظیر مردم انقلابی شهر شهیدان برگزار شد.
به گزارش خبر نگار ندای اصفهان، حجاب و عفاف مقوله ای است که بارها و بارها زیر علمش همایش و نشست صورت گرفته ولی خروجی و اقدام مثمرثمری مشاهده نشده است. مبحثی  که خیلی ها آن را اولین مسئله جامعه نمی دانند و معتقدند اولویت با حل سایر مسایل کشور است( هرچند در حل سایر مسایل نیز شبهه وجود دارد) ولی ریشه همان سایر مسایل را در این مقوله جست وجو نمی کنند.

با این همه هستند مردمی آگاه و دلسوز و وقت شناس که به دنبال یافتن راه حل هستند و از کنار مسئله ای با این اهمیت به سادگی نمی گذرند وتا آخرین نفس پای مطالباتشان خواهند ماند.

مردم اصفهان نیر همگام با امت انقلابی سراسر کشور و همزمان با روز عفاف و حجاب ، امروز ۲۱ تیرماه، در مراسم راهپیمایی مدافعان حریم خانواده، شرکت کردند.

حضور جمعیت بی نظیر بانوان و آقایان نسبت به راهپیمایی سال های گذشته، گویای عزم جدی این مردم برای مطالبه حل این معضل فرهنگی اجتماعی از مسئولین ذیربط است.

مردم اصفهان پرشورتر و جدی تر از همیشه به صحنه آمدند تا بار دیگر بیداری و آمادگی خود را نشان دهند و نشان دهند از آرمان های انقلاب و خون شهدا کوتاه نخواهندآمد. مردم ولایتمدار اصفهان آمدند تا دلسوزی خود را نسبت به خواهران و برادرانشان اعلام کنند و ثابت کنند نسبت به جامعه خود بی تفاوت نیستند. این حرکت مردمی تنها  در اعتراض به وضعیت نابسامان عفاف وحجاب صورت نگرفت بلکه اعتراضی به جریانات ضدفرهنگی و سبک زندگی غربی حاکم بر فضای این روزهای جامعه بود.

اما مهم ترین سوالی که پیش آمد این است: به راستی مسئولین نهادها و دستگاه های دولتی در لحظه ای که چشم جمعیت چندهزارنفری مردم به پیگیری وپاسخ آن هاست، مشغول رسیدگی به کدام معضل بودند؟!

امروز مردم به تکلیف خود عمل کردند و اکنون چشم همه به اقدامات صاحب منصبان است…